DRAGON BALL NEW ERA

Dragon Ball by Akira Toriyama

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ogłoszenie parafialne od Admina Kata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nat
Admin Kat

Liczba postów : 165

Scouter
Walka Wręcz: Ekspert
Walka Bronią: Zaawansowany
Kontrola KI: Zaawansowany

PisanieTemat: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Sob Lut 04, 2017 9:29 pm

W związku z nawałem roboty, jaki mnie niestety dopadł *wyklina swojego połamanego szefa*
Muszę poinformować was wszystkich bardzo oficjalnie o tym, iż przynajmniej do marca będę zaglądał sporadycznie na forum, a i fabuła będzie stała w miejscu.

Nie martwcie się!

Kiedy wrócę, przeprowadzę dodatkowy Time Skip, który obejmie ten czas, w którym fabuła stała, nie będzie trzeba tego opisywać w tasiemcowych postach. Również ci, którzy nie opisali poprzedniego Time Skipa. Nie będą musieli go już opisywać, a jedynie dodać kawałek o nim w poście opisującym ten, który przeprowadzę po powrocie.
Oprócz Time Skipa każdy dostanie rekompensatę za brak sesji treningowych, które miały rozpocząć się w styczniu. Przy dobrym humorze może dorzucę wam też coś od siebie.

WIADOMOŚĆ DO SAF

WRZUĆ W KOŃCU KP SAFA, ŻEBYŚ I TY NIE BYŁA W CZARNEJ DUPIE, JAK WRÓCĘ!
Powrót do góry Go down
Nat
Admin Kat

Scouter

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Sob Lut 18, 2017 8:54 pm

SPECJALNA WIADOMOŚĆ OD ADMINA KATA

Oficjalnie ogłaszam, iż planowany przeze mnie Timeskip będzie obejmował dwa pełne miesiące, nie licząc tygodnia wcześniejszego Timeskipa.
Od 1 do 10 Marca każdy musi napisać posta obejmującego ów Timeskip a ci, którzy nie opisali wcześniejszego, niech uwzględnią go w obecnym, pisząc kilka linijek dla formalności.

Od 10 Marca ponownie ruszymy z fabułą bez obijania się hehe.

PS
Rekompensaty za sesje treningowe rozdam po napisaniu postów z Timeskipa
Powrót do góry Go down
Nat
Admin Kat

Scouter

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Pon Mar 20, 2017 12:22 am

REKOMPENSATY ZA SESJE TRENINGOWE

Za cztery sesje treningowe

ALT: 160 pkt  + 48 pkt siły woli + 480 pkt doświadczenia(whee awansik!)+ 900 pkt kondycji +1000 Kredytów(twój żołd)

Blady: 60 pkt (choć nie do końca zasługujesz) + 10pkt siły woli + 400 pkt kondycji [Saf jeśli masz obiekcje co do zwykłych pkt to mu zmniejsz]

Nat(ja): 160 pkt + 48 pkt siły woli + 900 pkt kondycji +3000 Zeni (za pracę w CC)

Xal: 160 pkt +48 pkt siły woli +900 pkt kondycji +1000 Kredytów [Ale dopiero po napisaniu posta i gdy go przeczytam]

Pandzioszek 100 pkt + 32 siły woli + 900 kondycji i + ekstra 10 woli Kat pozwolił na dodatkową wole, postarałeś się i uzupełnij pozostałe staty, bo gonić będę z maszynką do golenia

Smoczek zalegasz z Time Skipem za 2 miechy ~ Saf

Ostatnio zmieniony przez Nat dnia Pon Mar 20, 2017 2:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Safari

Liczba postów : 30

Scouter
Walka Wręcz:
Walka Bronią:
Kontrola KI:

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Pon Mar 20, 2017 1:11 am

Nat, może być. Chociaż wolałam bym Blademu wcale nie dawać za jego chore wizje rodem z psychiatryka.
Skąd ryby i kokosy na pustkowiu ? >_>
Powrót do góry Go down
Nat
Admin Kat

Scouter

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Pon Mar 20, 2017 1:12 am

Będzie płakusiał jak mu nie damy, więc niech ma chociaż tyle.
Powrót do góry Go down
Altair Drake
Starszy Kadet

Liczba postów : 224

Scouter
Walka Wręcz:
Walka Bronią:
Kontrola KI:

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Pon Mar 20, 2017 4:11 pm

Czyli jednak pomysł ze zwiększaniem kondycji przeszedł Very Happy. Tylko nie wiem czy teraz z kolei nie będzie jej za dużo. 90 chyba, by było okey. Chyba, że koszt w kondycji również będzie się zwiększał dla tych silniejszych. Tak jak wtedy uważałem, że to za mało tak teraz jest za dużo xD. Ale zobaczymy, przy najbliższej walce która pewnie mnie i pewne osoby czeka. I nie spodziewałem się tylu punktów. Dzięki Very Happy Normalnie Blade powinien dostać 80 pktów, gdyby post był znośny. Więc jestem zdziwiony, że i tak dostanie, aż 60. W końcu nie pomniejszono mu o aż tak wiele, więc nie można pisać, że admini są źli i stronniczy. Miło jestem zaskoczony, że coś dostał. Co do tej nikłej siły woli to się nie dziwię xd.
(Napisał bo nieoficjalny admin, ale jak przeszkada wiadomość to można usunąć)
Powrót do góry Go down
Safari

Liczba postów : 30

Scouter
Walka Wręcz:
Walka Bronią:
Kontrola KI:

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   Nie Mar 26, 2017 3:03 am

Dam Dam Da Daaaaammm
Aktualizacja
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ogłoszenie parafialne od Admina Kata   

Powrót do góry Go down

Ogłoszenie parafialne od Admina Kata
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1