DRAGON BALL NEW ERA

Dragon Ball by Akira Toriyama

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Kapełka Nekoś

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nekomi
Kadet

Liczba postów : 8

Scouter
Walka Wręcz: Amator
Walka Bronią: Brak umiejętności
Kontrola KI: Amator

PisanieTemat: Kapełka Nekoś    Pią Kwi 21, 2017 10:57 pm

Imię: Nekomi

Rasa: Ogonek ma  czyli małpka co nie, jednak to nie wszystko jestem z rodu wojowników, haya! Mów mi Halft Saiyan, a spróbuj się śmiać

Wygląd:

Wysoka, smukła wiecznie uśmiechnięta. Od tego zacznijmy 175cm nie chodzi od tak, dwa mocne argumenty u góry rangi E i na dol. Dopełnieniem do wszystkiego są długie czarne włosy które są charakterystyczne dla mojej rasy czyż nie? sięgające jej troszkę niżej pasa. Co do twarzy, drobny nosek, czarne oczy o charakterystycznych cechach dla wojowniczki, a może bardziej dla słodkiego kotka którym jestem? Nyaaa, spójrz w moje piękne zielone oczka, czyż nie są słodkie? długich czarnych rzęsach Do tego malinowe usta, na których często widnieje uśmiech ukazujący szereg białych ząbków. Można powiedzieć ze tak się prezentuje jej ogólny opis, a co sama Neko mówi o sobie?

Spójrz na mnie i co widać? No właśnie widać wiele. Zaczynając od głowy, zdobią ją wielkie czarne oczy, prawdopodobnie jedna z cech mojej rasy.
Jednak kto to tam wie, potem długie czarne włosy, zawsze są z nimi kłopoty ugh! No bo nie chcą się ułożył, a jak podczas walki coś się stanie?
Z resztą nie ważne, nie to powinno mnie kłopotać a może kto tam wie. No nic przechodząc dalej, mały nosek świetnie się tu komponuje. A do tego usta, no dla mnie są zwyczajnie jednak zalezy jak kto to widzi.
uszy, no jak uszy, są i niech będą, na jednym z nich jest kolczyk, bo drugi chyba gdzieś zgubiłam znowu.
No patrząc niżej co widać? Hmm no szyję, która trzyma się na barkach i ramionach, a na nich zaś są długie ręce. Nie dajcie się zwieść. Mimo ze wglądają drobnie potrafią przyłożyć.
Idąc dalej co się widzi? No poza piersiami, tam nie patrzymy, no nie na pierwszej randce przynajmniej. Wracając do tematu, na plecach widnieje duża blizna, pamiątka po jednej z misji. Życie saiyana nie jest łatwe.
Co widzimy patrząc dalej? No tak zgrabny brzuch i no nie mam co narzekać na tyłek. Z resztą nie mi to oceniać, został jeszcze ogon który nie raz macha wesoło na boki.
A czasem zdradza emocje swojej właścicielki, (zdrajca jeden!) No i na koniec zostały długie nogi, które utrzymają całe jej ciało nad ziemią, choć kto wie. Wszystko to daje obraz słodkiej i niewinnej dziewczyny.
Ale jak to mówią pozory potrafią mylić, więc nie daj się zwieść!

Charakter:
Jedni mówią że jest skandaliczny, inni że całkiem zabawny albo dziwny. Co prawda, Nekomi nie należy do typowych kobiet, mimo udanie pokazanych atutów, bogate wnętrze też chce się pokazać! Jest dziwna, czemu? Opisać to można zaciekawieniem i dziwnym słownictwem, w trakcie rozmowy nie trudno jej palnąć coś bardzo krępującego, jest bardzo pewna siebie i odważna przez ten fakt rzadko obawia się konfliktów i raczej nie zależy jej na ludziach, a dokładnie na przyjaźni itp. Skandaliczna? No tak ten dekolt, albo stanie na szczycie szkolnego budynku w samej bieliźnie? Phi! ciepło jest! Nie baczy na zdanie innych, obchodzi ją tylko własne, nie żałuje kompletnie niczego a jej wyjebanizm jest na  poziomie. Zabawna? Fakt faktem, tyle co ona potrafi zrobić, to raczej człowiek by nie spełnił jej wymagań, tańcząc, skacząc czy śpiewając potrafi odwalić masę różnych rzeczy, które dla niej są naturalne, a dla innych śmieszne bądź idiotyczne. Największym jej problemem jest okazywanie uczyć, znaczy się jak ktoś ja komplementuje lub mówi że baaaardzo ją lubi czerwieni się i nie wie co zrobić, jej reakcja jej wtedy taka ze potrafi uderzyć kokoś lub chować się byle by nikt nie widział ze jest czerwona na twarzy.

Historia:
Bukūjutsu
Ki Blast

Siła: 5
Szybkość: 15
Wytrzymałość:5
Energia: 15
Doświadczenie (tylko Mechanik):
PL:400
KI: 240
HP: 80
Powrót do góry Go down
Safari

Liczba postów : 30

Scouter
Walka Wręcz:
Walka Bronią:
Kontrola KI:

PisanieTemat: Re: Kapełka Nekoś    Sro Maj 03, 2017 11:30 pm

AKCEPT
Powrót do góry Go down
Nat
Admin Kat

Liczba postów : 165

Scouter
Walka Wręcz: Ekspert
Walka Bronią: Zaawansowany
Kontrola KI: Zaawansowany

PisanieTemat: Re: Kapełka Nekoś    Sro Maj 03, 2017 11:40 pm

Niech będzie. Akcept

8 pkt siły woli i Kiai w prezencie.

Ogarnij wszystko co trza w personalizacjach i daj av w odpowiedniej wielkości.

Zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kapełka Nekoś    

Powrót do góry Go down

Kapełka Nekoś
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1